пропозиція роботи

Пошук по Сайту

пропозиції (вакансії) роботи у районі(місті)

Картинка користувача IRA_facebook_1486987878027822.

Виготовлення візи та Працевлаштування за кордоном

Контактна Особа: 

Ірина

Телефони: 

+380977359330
+380673089324
Виготовлення візи та Працевлаштування за кордоном в Польщі та Ізраїлі. Офіційне працевлаштування в прямого працедавця. Медична комісія, техніка безпеки та робочий одяг за рахунок працедавця.

працевлаштування: 

послуги: 

Картинка користувача Юліана.

Пропоную роботу доглядальницею

Контактна Особа: 

Юлия

Телефони: 

0677826441
Потрібна доглядальниця для бабусі на зміну іншій доглядальниці, з проживанням з нею (цілодобово). Розглянємо варіант двох осіб відразу (наприклад, Ви і ваша сестра чи подруга і т. д.). Працювати по тижнях (тиждень - робота, тиждень - вихідний) або за два тижню, за домовленістю. Хвора лежача, досить слабкому стані. Бабусі 68 років. Ліва рука і нога не працює. В обов'язки доглядальниці входити загальний догляд за хворою (приготувати, нагодувати, помити, перевернути, поміняти памперс тощо). А також дотримання загального порядку в квартирі. Оплата 1000 грн/нед. Оплата в кінці місяця.

працевлаштування: 

Картинка користувача Едуард.

Робота викладачам, вчителям, майстрам виробничого навчання

Контактна Особа: 

Телефони: 

380686040071
В динамічно розвивається кампанії відкрита вакансія фахівця. Обов'язки: робота з підбору навчальних груп, розробка навчальних курсів,підвищення кваліфікації персоналу, проведення лекцій ,окремі адміністративні питання. Вимоги: вік до 55 років, досвід викладацької діяльності не менше 3 років. Умови: робота в зручному офісі в центрі, дохід 4200 гривень в місяць, і не тільки. Премії, пільги, бонуси, виплати щотижня. Оформлення офіційно. Програми оздоровлення для співробітників.Гнучкий графік роботи.

працевлаштування: 

Картинка користувача Едуард.

Бухгалтерам, економістам, фінансистам Кривого Рогу

Контактна Особа: 

Едуард

Телефони: 

380686040071
Якщо маєте досвід роботи і працювали бухгалтером, економістом або в області фінансів Пропонуємо цікаву роботу. Обов'язки: робота з діловими паперами (контракти,замовлення, рахунки, накладні), оформлення поточної та звітної документації,технічний супровід договорів. Фінансовий контроль, аналіз і прогноз ефективності роботи. Вимоги: вік до 58 років, досвід роботи не менше року, ініціативні, відповідальні. Умови: робота в зручно розташований офісі і дружному колективі. Дохід до 4800 гривень, щотижневі виплати премій, пільги,бонуси.Виплати на банківську карту.

працевлаштування: 

Картинка користувача Едуард.

Успішний керівник шукає помічника

Контактна Особа: 

Телефони: 

380683980659
Вимоги до шукача: Відповідальний,активний,цілеспрямований,який бажає заробляти.Вік не менше 22 років,можна без досвіду. Обов'язки: Робота в офісі. Обробка вхідних і вихідних дзвінків,ведення розкладу,підготовка внутрішніх звітів,статистики по офісу,окремі адміністративно-кадрові питання. Умови:Цікаві перспективи:кар'єрний ріст,індивідуальний графік,регулярний стабільний дохід до 5000 гривень в місяць.бонуси,премії щотижня.Кар'єрний ріст, заохочуємо особистісне і професійне вдосконалення. Працевлаштування.

працевлаштування: 

Картинка користувача Едуард.

Робота по залучанню нових клієнтів, адміністративно-офісна.

Контактна Особа: 

Едуард

Телефони: 

380686040071
___Вимоги: 25-50 років; освіта середньо-спеціальна, заочники; досвід роботи з людьми 1-3 роки; знання комп'ютера; ___Обов'язки: Обробка вхідних телефонних дзвінків, інформації з інших сайтів.Самостійні вихідні дзвінки. Залучення нових клієнтів. Переговори з потенційними клієнтами.Вибудовування довірчих відносин з клієнтами, аккаунт - менеджмент. ___Особисті якості:Здатність відстоювати свою думку і говорити «ні», коли це потрібно. Уміння доводити почате до кінця, поза залежності від труднощів.Використання можливостей заводити ділові знайомства.

працевлаштування: 

Картинка користувача Едуард.

Стомилися від злиднів? Працюйте у нас!

Контактна Особа: 

Едуард

Телефони: 

380683980659
Підробіток у вільний від роботи або навчання час, можливо поєднання. для студентів, молодих мам, домогосподарок, активних пенсіонерів. Обов'язки: працювати в офісі,дзвінки,звіти,інформація з веб-сайтів інтернету,набір тексту в Word, частина роботи виконується вдома. Вимоги до кандидатів: вік від 22 до 58 років, середня освіта, цілеспрямованим,сумлінним,відповідальним. Умови: цікаві перспективи. регулярний стабільний дохід до 4500 гривень, і не тільки(бонуси, премії - щотижневі виплати; пільги, преференції). кар'єр єрний ріст. безкоштовне навчання.

працевлаштування: 

Сторінки

Підписатися на RSS - пропозиція роботи